zimný outfit I.

Ahojte! Zima. Všade samá zima. Hlavne tu pod Tatrami, i keď to nie je nič nové. Milujem Tatry, aj keď ich nemám ani zďaleka tak prechodené ako nejaký turista, no som šťastná, že z okna sa mi pred očami hrdia v celej svojej zasneženej kráse. Aspoň vrcholy sú zasnežené, keď už tu nižšie nie. Aj keď je pravda, že tento rok sa sneh drží statočne. Nie je to to, čo bývalo, keď som mala 10, ale stále je. A to je hlavné.

Niektorí ľudia (skôr tí bohatší) odchádzajú počas „bielej nadvlády“ do teplých krajín. A potom sa čudujeme, ako to, že niekto je pekný hnedý aj v marci. No toto je jeho tajomstvo. Ja by som šla tak na týždeň, ale následne by som sa veľmi rada vrátila späť. Aj zima má svoje čaro. Sneh, padajúce vločky, klziská, či vianočný punč na trhoch. Áno, aj 10 vrstiev oblečenia a hrubé ponožky 🙂

V zime je to jednoduché, keď si chcete skočiť len tak do obchodu, či kočíkovať dieťa, hodíte na seba bundu, obrovský šál a idete. Je to jedno, čo máte pod tým, aj tak to nikto neuvidí. Super, že?

Čo sa týka môjho zimného outfitu, zvolila som obyčajné rifle, ktoré nič nepokazia, hrubší sveter, aby mi nebola zima a obrovský šál, ktorý zbožňujem. Topánky som dostala od Ježiška (: Pod tričkom mám aj tielko. Nosím ho takmer vždy, aby ma neprefúklo. Je to taká prevencia pred chorobou. Bordová farba sa mi páči, tak som zladila tričko s rúžom, nech je to o niečo veselšie. Kabelka má presne takú veľkosť, aby sa mi tam vošlo všetko potrebné.

Niektorým možno budú vadiť tie koľaje v pozadí, ale ako uvidíte na fotkách, nám neprekážali a dokonca sa nám podarilo v pozadí zachytiť vlak, keď prechádzal. Nabudúce vymyslíme niečo iné. Takže predstavujem vám môj prvý outfit na blogu vôbec a dúfam, že sa vám bude páčiť. Samozrejme, ďakujem môjmu fotografovi alias priateľovi 🙂 Ešte pekný veselý večer! 🙂

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *