vianočné darčeky na poslednú chvíľu.

Ahojte! Už len niečo vyše týždňa a budeme tu mať Štedrý deň. Ja viem, tieto Vianoce budú iné, na aké sme boli zvyknutí. Napokon, tak, ako celý rok 2020 bol diametrálne odlišný od tých predchádzajúcich. Ja len verím, že všetci, ktorí tento článok čítate, ste zdraví a v poriadku. Ak nie, prajem Vám skoré uzdravenie a nech máte priebeh čo najprijateľnejší. Hlavne, aby sme Vianoce strávili čo najviac „v pohode“.

Myslím, že všetci si uvedomujeme ešte viac, že tieto Vianoce budú naozaj oveľa viac o zdraví ako o darčekoch. A preto v tomto článku nenájdete žiadne drahé a honosné dary. Skôr niečo malé pre potešenie pod stromčekom , pretože koniec koncov budú aj tak najdôležitejší ľudia okolo neho. ♥

POUKÁŽKY

Túto kategóriu by som rozdelila na dve časti. Prvým druhom sú poukážky do rôznych obchodov, do kina či divadla, na nejakú kozmetickú procedúru, do obľúbenej kaviarne či reštaurácie, obchodu s oblečením, do kníhkupectva alebo prípadne predplatné na nejaký časopis.

Druhou kategóriou sú vlastnoručne vyrobené poukážky. Napríklad by ste na papier mohli napísať „pozvánka na spoločnú kávu“ / „pozvánka na večeru“ / “ 2 hodinové posedenie pri netflixe“ / „poupratovanie celého domu“ alebo „pozvánka na masáž“ pekne ozdobiť a vložiť do obálky. Jednoducho tam napíšete veci, ktoré by ste s tou danou osobou chceli urobiť. Možno si poviete, že je to trochu „odveci“, ale na druhej strane – čo je viac ako niekom darovať svoj vlastný čas? Ktovie, ako dlho budeme sedieť doma a tak sa môžete objednať na masáž či na večeru pre dvoch v pohodlí domova a tak stráviť pekný spoločný čas 🙂

PONOŽKY A TEPLÁKOVÁ SÚPRAVA

Nech je to akékoľvek klišé, tak v tomto období korony sú tieto dve veci základ. A nech sú to kľudne aj nejaké veselé ponožky, ktoré nám zlepšia náladu a nejaká vianočná súprava po dome. Hlavne, aby sme sa cítili pohodlne a napokon – málo kto nás vidí, takže nemusí to byť vôbec zbytočne drahá súprava. Stalo sa to módnym trendom, takže ponuka je naozaj široká.

PREDPLATNÉ

Nevieme, ako dlho budeme ešte v takomto režime a preto predplatné napríklad na Netflix, Spotify či HBO GO je podľa mňa super voľba. Dokonca sa viete poskladať viacerí a vyjde vás to do 5€ na mesiac. Kto viac obľubuje čítanie, skúste predplatné na nejaký obľúbený časopis či napríklad predplatné Denníka N či SME. Dokonca sa dá darovať predplatné kvetov, kedy každý mesiac obdarovanej prídu kvety priamo domov. Áno, je to už drahší dar, ale určite to každú ženu poteší.

HANDMADE

Na mojom blogu ste už mohli vidieť ručne vyrábané vianočné pozdravy alebo darčeky – ako napríklad peeling na nohy či ručne maľované tričko. Sú to veci, pri ktorých strávite čas a preto si ja takého darčeky veľmi cením. Ak aj možno nie ste úplne zruční, existuje napríklad portál sashe.sk či rôzne iné, kde môžete podporiť niekoho iného, kto takéto handmade veci vyrába.

HLAVNE OD SRDCA A NIE ZBYTOČNOSTI

Veľa ďalších skvelých tipov nájdete napríklad u Nori na jej youtube kanáli. Či už sa rozhodnete pre vianočné ponožky, rôzne predplatné, kozmetiku alebo krásnu voňavú sviečku – hlavne, nech je to darované od srdca. A úplne najhlavnejšie je – ak sa stretnete celá zdravá rodina pokope ♥ Želám Vám ešte pokojnú tretiu adventnú nedeľu, Vaša Mia 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *