tmavomodré pásikavé šaty.

Ahojte! Pamätáte, ako som vám v minulom článku (ktorý nájdete tu: http://alwayssmilingmia.com/?p=733 ) písala, že sme šli do mesta na nákup? Tak sme sa po ceste zastavili aj v PRIMARKU 🙂 Ako viete, tento obchod zbožňujem a to, že sem v Gravesende je hneď štvorposchodový, je úplný sen 😀 Na to, že tie veci sú relatívne lacné, sú kvalitou výborné.

Keďže ešte sme mali len prvú malú výplatu za jeden deň, zamierila som iba k sekcii „REDUCTIONS“ ( 😀 ), kde som našla tieto jednoduché prúžkované šaty len za 3 libry! A na ďalšom poschodí tieto topánky za 5. Už dlhšie som takéto hľadala, ale za takú cenu som ich tam nemohla nechať 😀

Šaty sú možno trochu krátke, ale keďže bolo 30°C, vôbec mi to nevadilo 😀 a keby ste videli, čo všetko sa tu nosí, úplne som zapadla 😀 Sú veľmi pohodlné, voľné a letné!

Boli sme sa opäť prejsť popri Temži, kde sme sfotili pár záberov 🙂 (aj cestou ku nej 😀 ) Ľudia sedeli na lavičke a užívali si teplo a voľno. Ďalší krásny deň za nami 🙂

Dnes je už o čosi chladnejšie a slniečko si dalo „voľno“. No nám s Vikim to vôbec nevadí, lebo máme HIMYM maratón 😀 . Prajem vám pekný deň!

 

 

2 thoughts on “tmavomodré pásikavé šaty.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *