rifľová bunda.

Ahojte! Po dlhej dobe opäť trochu „fashion“ na mojom blogu 🙂 a to rifľová bunda. Moja prvá. Teda možno som nejakú mala, keď som chodila na základku, ale pamätám si to len veľmi matne 😀 Vždy som po nejakej pokukovala, ale cena 25€ ( alebo aj viac) mi nepripadala veľmi výhodná. Tak som čakala, čakala až som sa dočkala! V Primarku za £12, čo je necelých 14 eur a táto cena ma už presvedčila 😀 Je kvalitná a príjemná na dotyk. A čo je najväčšie plus – rifľová bunda nikdy nevyjde z módy.

Kombinovať sa dá s hocičím, ja som stavila na klasiku v podobe čiernej farby. Je, samozrejme, aj veľa iných možností, ale môj šatník v Anglicku je obmedzený 😀 Čo sa týka rifľoviny, páčia sa mi svetlejšie aj tmavšie odtiene. Záleží na tom, čo si k tomu potom chcete obliecť.

A ešte aby som nezabudla na príbeh s touto bundou. Raz sme vošli do Primarku, hneď mi padla do oka, ale mali veľkosti 32 a potom už len 38. Nič medzitým. Samozrejme, 32-ka malá a 38-ka veľká. Ideálna by bola 36-ka. Takmer som si kúpila tú 38-ku s tým, že veď dám si pod ňu mikinu a bude to fajn, ale Viki ma ukecal, že radšej nie, určite nájdeme ešte nejakú inú. Dala som na jeho radu a urobila som dobre, pretože po vyše týždni sme tam zašli opäť a dodali chýbajúce čísla a mali aj 36-ku! Ako pre mňa 🙂 Neváhala som ani minútu, už som ju mala v košíku. Niekedy sa proste oplatí čakať 🙂

Toľko zatiaľ odo mňa, opäť sa ozvem. Ešte peknú nedeľu 🙂

 

2 thoughts on “rifľová bunda.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *