prvý jarný outfit a Košice.

Ahojte! Pred necelým týždňom sme si s priateľom urobili „mini-výlet“ do Košíc. Neboli sme tam už niekoľko rokov. A myslím, že veľmi veľa sa tam toho nezmenilo 🙂 (teda z toho, čo si matne pamätám) Páči sa mi námestie, je dosť priestranné a historické, park, niekoľko kostolov a, samozrejme, veľa obchodov.

Počasie nám vyšlo, bolo krásne slnečno. Konečne som mala pocit, že jar už ozaj prišla a neprekvapí nás už žiaden sneh. Toto ročné obdobie mám veľmi rada. Z domu som si do Prešova priniesla niekoľko šiat, či sukní, tielka a lodičky. Teším sa, že môžem odložiť čižmy, zimušné bundy a vytiahnuť tenší kabát, slnečné okuliare a pomaly aj sandále 🙂

„Omrkli“ sme nákupné centrum, prešli sa po meste a oddýchli si v parku, kde spontánne vznikol môj prvý jarný outfit na tomto blogu. Šaty som si kúpila už dávnejšie, ale mala som pocit, že musím ešte čo-to pocvičiť, aby som v nich vyzerala lepšie 🙂 (tak snáď vyzerám)

Ruksačik mal taktiež premiéru. Terajšia móda týchto malých ruksakov sa mi celkom páči a preto som si aj ja jeden z Primarku zadovážila. Má čierno-bielu kombináciu, čo znamená, že sa hodíte úplne ku všetkému a outfitu dodá eleganciu.

Tento deň síce nie je taký slnečný, ale dúfam, že sa počasie opäť umúdri. Aspoň takto vám posielam trochu slnka z fotiek! 🙂

 

 

2 thoughts on “prvý jarný outfit a Košice.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *