prečo som vždy veselá? | farebná zima

Veľa ľudí ma označuje ako slniečko, rozdávač pozitívnej energie, úsmevu a dobrej nálady. Nie, to sa nechválim. Som šťastná, že to ľudia v mojom okolí takto berú, pretože to je mojím cieľom. Priniesť do skazeného, pokryteckého a neprajného sveta trochu pozitivity. Chcem, aby sa ľudia po mojom odchode cítili lepšie a aby videli, že sa dá tešiť z každého dňa a nájsť radosť aj v maličkostiach. Nehovorím, že som takáto 100% môjho života, ale ak aj nemám skvelú náladu, snažím sa neprenášať to na iných ľudí. Veď na čo by aj. I keď niekedy je to náročné, kedže som nervák, ale nie na dlho. Trochu vybuchnem a potom je kľud.
Možno ste to už u mňa čítali, ale je to o nastavení mysle. Naozaj. Som vďačná za každé nové ráno a za všetko, čo mám. Áno, určite by som písala inak, ak by som mala ťažkú chorobu, či nejaký iný hendikep. Chvalabohu nemám, tak prečo sa sťažovať? Koľko ľudí je na tom oveľa horšie ako ja (nie, to sa nevyvyšujem) len si myslím, že ľudia, ktorí sa trápia a sťažujú nad maličkosťami by si mali uvedomiť jedno – čo všetko už majú a čo nemajú, prácou a úsilím zvládnu a dosiahnú ich cieľ. Nie všetko príde hneď, treba byť trpezlivý. A hlavne – treba byť k sebe dobrí a neignorovať sa.

Ani neviete, ako sa poteším, ak mi príde správa, že som niekomu zlepšila náladu či celý deň. A presne preto budem takáto naďalej. Sociálne siete majú isté nevýhody, ale zároveň obrovskú výhodu. Cez ne môžem šíriť dobro a pozitívnu energiu hoci aj k cudzím ľudom a ak sa čo i len jeden pousmeje, či začne premýšľať inak, má to význam. A ja verím, že to, čo robím, tam niekomu v šírom svete pomôže. Na koniec by som priložila jeden citát, ktorý vystihuje asi všetko.

..  som vďačná za všetko, čím som a čo mám. Je to neprestajná vďačnosť. Je prekvapivé, aký môže byť človek spokojný s čímsi nekonkrétnym – len s pocitom existencie .. ❤️

A teraz k outfitu: už podľa titulnej fotky ste mohli spozorovať, že áno – toto je tretia a zároveň posledná variácia s týmto mojím ňuňu bordovým kožúškom z Bershky. Prvú a druhú som „nastajlovala“ počas minulého mesiaca. Pri tejto červeno-žltej kombinácii som sa naozaj vyšantila a dokonca sme našli aj tento krásny penzión, ktorý sa ku mne úplne zladil. (alebo ja k nemu?) Fotky fotila moja sestra, takže ja si myslím, že ako amatérovi jej to vyšlo na výbornú! ♥ Lenka z blogu stylemonblog by na mňa bola hrdá, pretože zastávam myšlienku, že počas zimy sa nemusíme obliekať len do čiernej, šedej a hnedej. A tak sa nebojte ani vy a oživte svoj zajtrajší outfit čo i len pestrým šálom či čiapkou a svet bude hneď farebnejší! Vaša Mia ♥

našli ste ma?

naša Peggy ♥

6 thoughts on “prečo som vždy veselá? | farebná zima

  1. Nádherný článok Mia a ver mi, určite by si nepísala inak, keby si mala chorobu alebo postihnutie. Vždy je to o nastavení mysle a práve mňa choroba naučila byť pozitívna!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *