pink look. ?

Ahojte! Dnes som si pre vás pripravila opäť ďalší make-up, aby som to tu mala také pestré. Ak sa vám so srdiečkom na lícnej kosti podobám na valentínku, niečo na tom bude, ale nebol to zámer. Tento look vznikol ešte niekedy v januári, kedy sme si s Broňou dali „make-upový challenge“ a mne bola určená ružová farba. Snažila som sa ju použiť všade, kam sa dalo. Popasovala som sa s ňou a takto do dopadlo 🙂

Úplný základ a hádam aj najvýraznejšie sú oči, na ktoré som použila paletku od PetraLovelyHair (ďalšie líčenie s ňou ste mohli vidieť v tomto článku) Tiene sú super pigmentované, neprášia a veľmi dobre sa s nimi pracuje. Použila som odtiene NOFILTER, SAVAGE a OMG. Linka je už „stará známa“ Epic Link Liner od NYX a špirála od KIKO.

Odkedy som si kúpila set na obočie od PUPY, začala som si ho robiť výraznejším a udávať mu tvar. Jedna z mojich obľúbených kontúrovacích paletiek (mám dve, to znamená, že obľúbené sú obidve 😀 ) je od NYX a ako aj uvidíte na fotkách, je už polonahá 😀 Používam ju takmer každý deň. Tvár som zakončila highlighterom od PUPY, ktorý má nádherný čeveno-ružový odlesk a vôbec ho netreba veľa. Takže toto moje balenie so mnou zostarne. A k tomu ešte vyzerá veľmi luxusne.

A ako posledná časť sú pery, pri ktorých som zmiešala dva rôzne rúže a to jeden od TREND IT UP ( Ultra Matte Lipcream – odtieň 026 a druhý od BOURJOIS (Rougue Edition – odtieň 07 Nude-ist). Srdiečko som si nakreslila ružovou kontúrkou od PUPY.

A na koniec vám už len prajem, aby váš dnešný deň bol minimílne takto ružový, veselý a sladký! Vaša Mia ♥

2 thoughts on “pink look. ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *