niečo o mne.

Ahojte! Volám sa Mia. No dobre, nie tak celkom. Moje „oficiálne“ meno je Miroslava. No zväčša som Mirka alebo Mia. Pamätám, si keď raz ešte na strednej škole vošiel nejaký študent do triedy a opýtal sa: „Chodí s vami do triedy nejaká Miroslava?“ A spolužiačka bez zaváhania : „ Nie, takú nepoznám.“ Vtedy som si uvedomila, že keď sa predstavím ako Mia, nikomu nenapadne, ako sa môžem volať naozaj. Preto veľa ľudí neregistruje, že 5.4. oslavujem meniny. Ale to nevadí 🙂 Táto prezývka mi prischla ešte na základke, kedy mi ju vymyslela moja spolužiačka. A odvtedy sa to so mnou ťahá.

Mám 26 rokov (síce vyzerám na 16 a keď sa namaľujem tak na 18), v júni 2021 som úspešne ukončila štúdium na Prešovskej univerzite  – učiteľstvo anglického a nemeckého jazyka a momentálne učím na základnej škole pod Tatrami. Veľmi rada tancujem, čítam (ak je čas), cestujem, nepohrdnem dobrým filmom či seriálom. V podstate mám rada veľa vecí. Snažím sa ľudí akceptovať ľudí takých, akí sú (aj keď je to niekedy ťažké), rozdávať všade dobrú energiu a vidieť vždy tú lepšiu stránku veci.

Na myšlienku vytvoriť si vlastný blog sme prišli spoločne s priateľom. Teda dal mi chrobáka do hlavy
„.. ty by si nechcela písať blog, keď už si píšeš ten denník? Mala by si to dva v jednom.“ Pár dní som nad tým tuho premýšľala a nakoniec som sa rozhodla, že to predsa len skúsim.
Tento blog je o móde, receptoch, cvičení, cestovaní, vyrozprávani sa, zážitkoch, príhodách, skúsenostiach a o všetkom, čo sa deje okolo nás.  Dúfam, že si ho vždy radi otvoríte a prečítate si, čo nové som pridala. 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *