milujem šaty.

Áno! Milujem nosiť šaty! A nosiť šaty bez podprsenky ešte viac! Za posledné tri letá som veľa šiat kvôli Anglicku „nenanosila“, ale tento rok si to užívam. Vlastne, keď si to spätne v hlave prehrám, ani neviem, kedy som mala na sebe niečo dlhé. (ak nerátam maxišaty, všakže)

Aj keď mám v šatníku rôzne druhy šiat, v obchode sa vždy nájde nejaký „nový“ – taký, ktorý ešte nemám. Ako napríklad pri týchto šatách. Pásiky? Voľný strih? Táto farebná kombinácia? Tak také ešte určite nemám. Úprimne, najskôr ma zaujala nízka cena (cháp pod 7 €), materiál a keď som si ich skúsila, vedela som, že sú vyrobené pre mňa. Ja viem, možno to preháňam, ale len chcem povedať, že som šťastná, že som žena a že môžem nosiť šaty

A áno – ešte je tu jedna vec. Konečne som opálená a zrazu mám pocit, že všetko na mne (pri všetkej skromnosti) vyzerá o čosi lepšie. Mne sa páči opálené telo a kiež by som taká bola po celý rok.

Zvyšok dnešného outfitu dopĺňajú „fluffy“ šľapky a moja najmenšia a zároveň paradoxne najdrahšia kabelka MICHAEL KORS. Dokonca sa mi podarili vlny, čo je u mňa úspech, pretože niekedy vyhrá kulma nado mnou a ja to vzdám.

Keď sú prázdniny, niekedy strácam prehľad o dňoch, ale dnes viem, že je víkend, tak verím, že si (možno aj v nejakých šatách) užívate voľno a ja vám prajem ešte veselý zvyšok dňa! Vaša Mia ♥

6 thoughts on “milujem šaty.

  1. Já se v šatech ještě pořád hledám, snažím se najít svůj „ženský styl“, protože já nejvíc miluju kalhoty s velkým volným svetrem, který se v létě úplně nosit nedá. Rozhodně mě ale zaujalo, to že nejsem jediný milovník „volnosti“, když nemusím podprsenku nechávám doma, protože ten pocit je nejvíc nejlepší!

    Jo a šaty ti moc sluší, rozhodně jsi ten typ zrozený pro šaty.
    Budu ráda, když někdy navštívíš i můj blog a necháš nějakou zpětnou vazbu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *