MAYBELLINE RÚŽE. recenzia

Ahojte! Verím, že máte skvelý víkend, možno práve popíjate poobednú kávičku, či leňošíte na pohovke a zrazu vám vybehol môj článok o dlhotrvajúcich rúžoch od Maybelline. Rada by som sa s vami chcela podeliť o odtiene, ktoré som si vybrala ja a pridala menšiu recenziu. Tak poďme na to!

Asi ako prvé začnem cenou. Kupovala som ich ešte keď sme boli v Anglicku a boli v akcii. Ak si kúpite dva rúže, tretí je zadarmo (resp. dva kozmetické výrobky z tejto značky zaplatíte a tretí je grátis, no ja som si kúpila len rúže). Ak sa pýtate, prečo ich mám 5 – odpoveď je, že ďalšie 4 som kúpila sestre 😀      9 rúžov = £60. Áno, sú drahšie, ale stoja za to! Držia nenormálne. Moje pery po nafotení tohto článku odumreli, pretože som si ich musela doslova drhnúť, aby som si každý odtieň odlíčila a naniesla nový. Ak si ho dáte ráno a počas dňa minimálne opravíte, večer bude ešte stále perfektne držať.

Aplikátor je fajn, jednoducho sa s ním nanáša. Mne osobne sa páči aj balenie, je jednoduché, no nie vždy presne tak isto, akej farby je balenie, je aj výsledok na vašich perách. Radšej si to overte minimálne na ruke. Takmer všetky odtiene si nanesiem po jednom namočení aplikátora, takže balenie sa neminie tak rýchlo. Za mňa tieto rúže určite áno! Ak s ním máte skúsenosti, budem rada, ak mi zanecháte komentár ♥

Moje odtiene:
10 DREAMER
15 LOVER
95 VISIONARY
117 GROUND-BREAKER
118 DANCER

A teraz poďme na fotky, pretože radšej raz vidieť ako stokrát čítať, no nie? 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 thoughts on “MAYBELLINE RÚŽE. recenzia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *