leto nie a nie prísť. poďme si ho privolať.

Ahojte! Aj vy ste si mysleli, že koncom mája už budú určite ideálne podmienky na šaty, sukne, kratšie strihy a slnečné okuliare? AJ JA!

I keď sa snažím spomenúť, nepamätám si, že by niektorý z predchádzajúcich „májov“ po minulé roky bol tak veľmi upršaný. Moja nálada síce s počasím nesúvisí, pretože aj upršaný deň môže byť krásny, no pomaly a isto mi to už lezie hore krkom. Do Prešova som si priniesla korčule už na Veľkú Noc, no nejako nie a nie sa na ne dostať. A o lodičkách a overaloch ani nehovorím.

Ale dobre teda, sťažovaním sa aj tak nič nevyriešime, poďme si radšej slnečné počasie aspoň privolať. Začnem slnkom zaliatymi Košicami, kde vďaka mojej skvelej kamarátke Broni vznikli tieto fotky. Bolo cca 22°C, svietilo slnko, terasy sa pomaly a isto plnili a my sme si už mysleli, že ide leto. hhaha. Ale teším sa, že sme tento outfit nafotili, pretože sa dostávam k bodu číslo dva. Letné kvietkované nohavice, ktoré by som si kľudne obliekla aj niekam na pláž. Look som doplnila obyčajným tmavomodrým tričkom, ružovými botaskami (podobné tu), ktoré sú farebne veľmi podobné semišovej bundičke. Mašlička do vlasov a ide sa do mesta! 🙂

Tretím a posledným bodom, ako si privolať leto sú rôzne e-shopy. Inak, ak aj vy rozmýšľate nad nejakými plážovými nohavicami, plavkami, šatami či sukňami, mrknite na lascana.sk, pretože tam nájdete mnoho zaujímavých kúskov a predsa len – teplé počasie tu môže byť o pár dní, takže buďme pripravení!

A keďže dnes je piatok, verím, že už ste všetci naladení na víkend, tak snáď sa už na oblohe objaví slnko. Veselý víkend prajem! Vaša Mia ♥

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *