jar. vitaj!

Ahojte! Od posledného fashion článku ubehol nejaký ten piatok a tak sa teším, že tu mám pre Vás menšiu inšpiráciu. Von sa nám oteplilo a ja dúfam, že to tak ostane a bude už len teplejšie. Veľmi by som chcela napísať, že pandémie sme sa postupne „zbavili“ a svitá na lepšie časy, no prišla situácia na Ukrajine a opäť je všetko neisté, možno ešte viac ako predtým. Ale nie o tom som chcela, prejdime na niečo veselšie.

Napríklad na farebný outfit s ešte farebnejšou stenou! Vytešujem sa zo šiat, sukien a oteplenia. Na čo by som rada upriamila pozornosť sú moje vlasy. Ešte raz by som sa Vám chcela poďakovať za všetky pochvaly a ja som Vám sľúbila, že Vám dám tip na skvelú kulmu za super cenu, ktorú som si v rámci spolupráce vybrala na stránke holime.eu Na prvý dojem sa zdá, že pôjde len o holiace potreby, ale nie je tomu tak. Ich výber je široký. Kulmu značky Rowenta nájdete tu, momentálne je v super akcii! 🙂 Vlny mi bez problémov vdržia 4 dni bez ďalších úprav a stále vyzerajú skvelo. K tomu by som Vám rada odporučila olejček do vlasov od značky Olaplex, s ktorým sme všetky baby v domácnosti spokojné. Šaty mám z aktuálnej kolekcie z Reservedu a ako pozerám, momentálne sú tiež v akcii. Mohla som počkať s kúpou 😀 a tenisky nájdete v CCC.

Doba je náročná a práve o to viac by sme si mali vážiť, čo máme a ďakovať za to. Ja ďakujem denne za všetko, čo mám a občas to urobím aj verejne na môj IG na story. Dala som Vám možnosť napísať, za čo ste vďační vy a prišli mi krásne odpovede. Viete, veľakrát si ani neuvedomujeme, čo máme, berieme to ako samozrejmosť, až pokým o to neprídeme. Nejde len to materiálne veci, ale aj o ľudí. Povedzme ľudom v našom okolí, ako ich máme radi, ako im to pristane, ako super vyzerajú, ako sme na nich hrdí, ako sme vďační, že ich v našom živote máme. Vždy sa nájde niečo, za čo môžeme byť vďační. Život začneme vnímať inak. Krajšie, pozitívnejšie a otvorenejšie. ♥

Ďakujem, že ste si prečítali tento článok a prajem Vám ešte veselý deň. Vaša Mia! 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *