gumené vitamíny VELY.

Ahojte! Dnes tu mám pre Vás po dlhšej dobe opäť článok s mojou vlastnou recenziou. Mala som možnosť vyskúšať gumené vitamíny od značky VELY. V ponuke majú rôzne kategórie ako napríklad teen, pregnant či mature. Obzeráte sa vitamínoch pre zdravú pleť, pre udržanie balansu, pre podporu krásy či pre doplnenie energie? Tieto a ešte mnoho ďalších nájdete na ich e-shope. Všetky produkty VELY obsahujú výživné látky pochádzajúce z prírody, sú vyrobené bez farbív, lepku, sóje, orechov aj GMO. Majú krásne balenia, ktoré budú určite skvelo vyzerať ako darček pre kamošku, mamku či sestru alebo aj pre Vás samotné, pretože si ich môžete vyložiť na kuchynskú linku či do poličky a bude to vyzerať super.

Ja som testovala Sebazdokonaľovaciu sadu Twenty, ktorá sa skladá z troch rôznych balení vitamínov:
–> be ambitious – gumené vitamíny pre doplnenie energie, ktoré obsahujú vitamín B12 a B6 a tie prispievajú k správnej látkovej premene a k správnemu fungovaniu nervového systému.

–> be appreciated – gumené vitamíny pre podporu krásy a sebavedomia, ktoré obsahujú biotonín, inozitol a jód – tieto účinné látky prispievajú k udržaniu zdravých vlasoch a predchádzajú ich vypadávaniu.

–> be assured – gumené vitamíny pre prinavrátenie tvojho vnútorného pokoja, vyrovnanie sa so stresom a s negatívnymi vibráciami, ktoré obsahujú účinné látky ako vitamín E, ashwagandhu a theanín. Prispievajú k ochrane buniek, podporujú energiu či vitalitu a theanín podporuje našu obranyschopnosť.

Testovala som ich mesiac, riadila som sa odporúčaným dávkovaním. Čo môžem povedať je, že vlasy mi vypadávajú menej a mám ich pekné, lesklé. Viete, že ja som aktívna, stále niečo robím a ak sa chcem „hodiť do kľudu, pomáha mi viacero vecí a jednou z nich sú aj tieto vitamíny, ktoré super chutia. Budem ich testovať aj naďalej, keďže mesiac je krátka doba. Výsledky sú, samozrejme, individuálne, no za pokus tieto vitamíny určite stoja! 🙂

Produkty mi boli darované a tento článok vznikol vďaka značke vely.sk, ktorým veľmi pekne ďakujem.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *