domáce bielenie zubov.

Ahojte! Od poslednej kozmetickej témy na mojom blogu ubehol už nejaký čas. Ak ma sledujete na instagrame, tak viete, že som posledné 2 týždne testovala tieto bieliace pásiky od MY WHITE SECRET a keďže sama som ešte žiadne bielenie nepodstúpila, bola som veľmi zvedavá. Ako to celé prebieha a aký bol výsledok? Poďme rovno na to 🙂

V samotnom balení sa nachádza 14 separátnych balení pásikov na horné a dolné zuby. Pred aplikáciou som si zuby „pretrela“ uterákom, aby som ich mala suché a pásiky nalepila. Doba pôsobenia je 30 minút. Ja som si počas toho napríklad pozrela jednu časť seriálu a ani neviem, ako mi to zbehlo 🙂 Po odlepení som si zvyšky na zuboch odstránila a tak ako počas aj po aplikácii (aspoň 5-10 minút) som nič nejedla ani nepila.

Hneď po bielení som videla, že mám belšie zuby a veľmi milo ma to prekvapilo. Ja som si ich bielila počas dňa rôzne, čiže je to na vás, či to bude ráno alebo večer. Ako uvidíte na fotkách, čierne pásiky vyzerajú vtipne, ale stojí to za to.

Spolu s pásikmi som používala ( a aj po bielení používam) bieliacu pastu OPALESCENCE, ktorá je veľmi príjemná, celkom mi chutí ( 😀 ) a myslím, že aj vďaka nej mám moje zuby o čosi belšie. Viď foto nižšie.

A ako by som to zhrnula? Myslím si, že pekné zuby urobia pri človeku veľmi veľa a ak sú aj takéto lacnejšie cesty ako priamo u zubára, prečo ich nevyužiť a nevyskúšať domáce bielenie zubov s bieliacimi pásikmi? Ešte by som dodala, že nefajčím, nepijem žiaden alkohol, no kávu si dám takmer denne. Ak teda váhate, či ísť do toho, za mňa určite áno a o pár mesiacov pôjdem opäť do toho! 🙂 A čo vy? Už ste niekedy bielenie podstúpili ? Môžte mi kľudne zanechať komentár, budem sa tešiť na každú odozvu od vás. Vaša Mia ♥

horná fotka – pred bielením
dolná fotka – po bielení

1 thought on “domáce bielenie zubov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *