ďakujem Ti rok 2019!

Ahojte! Ja viem, že takéto zhrnutia roka môžu niekoho obťažovať a veľa ľudí bilancuje, zhodnocuje a spomína na uplynulý rok, no podľa mňa je to pekné, zrekapitulovať si všetky mesiace a zistiť, čo nám tento rok priniesol, zobral a za čo všetko môžme byť vďační. A v neposlednom rade ja si tieto „rekapitulačné“ články rada znovu prečítam a porovnám, ktorý rok bol aký.

.. a tak si otváram galériu v mobile a prechádzam fotografiami. Od januára do júna som cvičila so Slávom – osobným trénerom, aby som na dovolenke vyzerala tip-top! ( o tom, že sme s Vikim mali ultra all inclusive a pribrala som na nej asi tri kilá, neskôr 😀 ) Ale Slávo ma veľa naučil a rada na naše tréningy spomínam 🙂

Vo februári sme si s Lus urobili výlet do Viedne, kde sme bývali v krásnom penzióne a prvýkrát som navštívila Prater. Článok z nášho výletu si môžte prečítať tu.

Od 20.2.2019 som oficiálne vodičkou a vždy, keď prídem domov, jazdím, pretože ma to baví a chcem ostať „vo forme“ 🙂

V marci som absolvovala skvelé fotenie s Ľubošom a ak vás zaujíma, ako toto profesionálne fotenie dopadlo, kliknite tu.

Koncom apríla sme s Vikim, Ľubošom a ešte jedným fotografom navštívili Hallstatt, kde sme opäť nafotili krásne fotky, videli nádhernú prírodu a bol to skvelý výlet! Ďakujeme Ľuboš!

Jún bol najlepší mesiac. 6.6 som oslávila svoje 23tie narodeniny, 14.6 som zoštátnicovala a hneď poobede sme s Vikim cestovali na ukrajinskú svadbu, ktorá bola úplne super a vždy si na ňu rada spomeniem ♥ a o pár dni na to sme už s Vikim leteli na našu prvú spoločnú dovolenku k moru do Turecka. Všetky info od ceny, ubytka, jedla a veľa fotiek z dovolenky nájdete tu.

Po troch rokoch sme ostali počas leta na Slovensku. Konečne som si užila vodu, bazény, slnko, opaľovačky a konečne som bola hnedá! Začala som v novej brigáde, mali sme čas na seriály, korčule, túry a knihy. Celkom často som sa stretávala s mojou Broňou, zašli sme si do mesta či niečo nafotili.

Koniec leta sme oslávili druhou super svadbou v tomto roku. Zhrnutie leta si môžte prečítať tu.

Ešte pred začiatkom školy sme s Vikim stihli výlet do Viedne. Zvyšok septembra a október bol celkom psychicky náročný. Či už krízou s Vikim, škola, veľa práce a jednoducho bolo toho veľa. No po lete som opäť aktívne začala s cvičením, síce bez trenéra, ale baví ma to aj takto. Sem-tam sa pridala aj Broňa a v decembri do nášho tímu pribudla aj Ivanka 🙂

Okrem toho som v októbri začala učiť v jazykovej škole a urobila som si výlet do Bratislavy za sesternicou Alenkou a do Brna za Lus. Potrebovala som zmeniť vzduch.

V novembri to už bolo vo všetkých smeroch lepšie, veľmi veľa som cvičila a bola som so svojou postavou (viac-menej) spokojná. A ani neviem ako – už tu bol december, predvianočný zhon či už v škole alebo v súkromí. Prvýkrát som bola na opere s Broňou a bolo to oveľa lepšie, ako som očakávala.

V decembri som opäť „vypadla“ do sveta za Alenkou a Lus. 17.12 sme s Vikim oslávili naše piate výročie, navštívila som Prešovské, Košické, Bratislavské a Brnenské vianočné trhy, prefarbila som si vlasy, pobalila darčeky a cestovali sme na sviatky domov ♥

Vau! Stalo sa toho celkom dosť. Áno, som ten typ človeka, ktorý si dáva ciele na ďalší rok a jedným z nich na rok 2019 bolo prečítať každý mesiac aspoň jednu knihu. To sa mi podarilo na viac ako 100%, pretože počet prečítaných kníh je momentálne 20! Na instagrame som chcela dosiahnúť 800 sledovateľov, teraz tam svieti číslo 1160, tešíím sa! Konečne sa nám s Vikim podarila spoločná dovolenka pri mori, absolvovali sme niekoľko túr v Tatrách. Chcela som navštíviť nejakú metropolu, čo sa nám tiež podarilo, pretože sme boli vo Viedni. Podarilo sa mi úspešne zoštátnicovať, zorganizovať narodeninovú oslavu v Prešove, navštíviť divadlo a (ak nerátam letnú pauzu) pravidelne som cvičila, konečne som si kúpila čižmy nad kolená a poriadne oblečenie na cvičenie.

Čo sa mi nepodarilo – je vedieť šnúru, urobiť zhyb, navštíviť Lus v Nemecku, zlepšiť sa v španielčine a stretnúť sa s niektorými kamarátkami. No keď to globálne zhodnotím, rok 2019 považujem za celkom úspešný 🙂

A čo v roku 2020? Keď som si prechdázala fotkami, zistila som, že pleť mám oveľa horšiu od jari. Neviem, čím to je – ale toto je moja najväčšia výzva na rok 2020 – mať peknú pleť a viac dbať na to, čo zjem. Bola by som veľmi rada, ak by nám opäť s Vikim vyšla dovolenka, navštívili by sme nejaké mesto, kde sme ešte neboli, chcem pokračovať v čítaní kníh, úspešne ukončiť štvrtý ročník, robiť naďalej to, čo ma baví, nenahnevala by som sa, ak by mi naďalej pribúdali sledovatelia a čitatelia, chcem naďalej cvičiť, dobehnúť resty z minulého roku a ešte nejaké veci, ktoré by som si nechala pre seba 🙂

A v neposlednom rade by som sa chcela poďakovať mojej rodine, priateľom, spolužiakom a vám čitateľom za celoročnú podporu, krásne správy a motiváciu robiť to aj naďalej. Nesmierne sa teším, že som si našla cestu k blogu, kde vám vždy veľmi rada niečo napíšem. Verím, že rok 2020 bude ešte lepší, krajší a že ľudia budú milší. Majte krásny a veselý štart do nového roka! S láskou, Vaša Mia ♥ ĎAKUJEM.

2 thoughts on “ďakujem Ti rok 2019!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *