budapešť a jej čaro.

Ahojte! Ako som už v predchádzajúcom článku písala, vyhrala som fotenie na Plitvických jazerách ( http://alwayssmilingmia.com/?p=348 )

Po ceste domov sme sa ešte v noci zastavili v Budapešti. Ja, priateľ a obidvaja fotografi sme sa tam ocitli po prvýkrát a všetkým sa nám tam veľmi páčilo. Na to, že bolo niečo pred polnocou, to tam „žilo“ ako keby bol deň. Myslím si, že je to tak podobne vo všetkých metropolách.

Prešli sme niekoľkými uličkami, dali sme si kávu v Starbuckse a užívali si mestský ruch ? Po niekoľkých minútach sme z diaľky videli Most slobody, kde sme urobili pár záberov. Ľudia sedeli na lavičkách pri Dunaji a rozprávali sa. Páčilo sa mi to. Pozerali sa, ako prechádza výletná loď, na ktorej hostia večerali a zabávali sa. Na chvíľu sa zastavil svet a užívala som si čaro prítomného okamihu ?

Neskôr sme prišli na Most slobody, kde sme sa pofotili a užívali si krásny výhľad na nočnú Budapešť. Cyklisti, korčuliari, „vyobliekané“ páriky, dôchodcovia, tínedžeri vytvárali akúsi pavučinu ruchu mesta, ktoré nikdy nespí 🙂

Určite sa tam s priateľom chceme vrátiť aspoň na nejaký predlžený víkend a urobiť si pekný výlet ? Ak sa tak stane, rozhodne sa vám o tom zmienim. Ešte pekný deň 🙂

 

 

4 thoughts on “budapešť a jej čaro.

  1. I have been browsing online more than 3 hours
    today, yet I never found any interesting article like yours.
    It is pretty worth enough for me. Personally, if all site owners and bloggers made good
    content as you did, the web will be much more useful than ever
    before.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *