ako ušetriť na nákupoch cez internet?

21. storočie nám ponúka nespočetne veľa možností, ktoré nám dokážu uľahčiť život. Vysávač, ktorý povysáva za nás, auto, ktoré jazdí samo, ryžovar nám urobí perfektnú ryžu bez toho, aby sme pri ňom museli stáť, nepotrebujeme sušiak, pretože nám veci vysuší sušička, na čo vstávať z postele, ak si svetlo vypneme cez telefón či prečo sa uháňať po kamenných obchodoch v nákupných centrách, ak si takmer všetko môžeme objednať cez internet. A keď ešte pri tom aj ušetríme, niet sa na čo sťažovať, no nie? 🙂

Jednou z možností je aj cashback stránka Tipli.sk , kde môžete ušetriť z každého nákupu. Nefunguje ako klasické e-shopy, kde vám je odpočítaná zľava. Tipli vám vráti zľavu v podobe reálnych peňazí, teda „cashback-u“ na váš účet. Vybrať si môžete z viac než 220 e-shopov.

AKO TO FUNGUJE?

Ak si objednáte tovar cez spomínaný portál, najneskôr do 48 hodín po nákupe vám bude pripísaná odmena. Ak ju obchodník potvrdí, stačí raz kliknúť a peniažky poputujú priamo na váš účet. Je to ako malá výplata, ktorá vás určite poteší.

NIE JE V TOM HÁČIK?

NIE. Za to, že tipli privedie nových zákazníkov, dostane províziu, ktorú využije pre vás a vďaka tomu dostanete reálne peniaze za váš nákup.

IDEM DO TOHO!

Prvý krok je veľmi jednoduchý – registrácia na Tipli je, samozrejme, zadarmo a okrem spomínaných „cashbackov“ môžete využiť množstvo kupónov a zliav pri vašom nákupe.

CHCEM NOVÉ ČIŽMY. ALEBO RADŠEJ KABELKU?

Cez tipli vyhľadáte konkrétny obchod, na ktorý sa prekliknete a zvyšok nákupu prebieha úplne klasicky. Nakoľko tu máme jeseň ( i keď vonku to vyzerá ako v lete, no počasie sa môže zmeniť zo dňa na deň, všakže) a možno rozmýšľate nad novými čižmami či kabelkou – prvý obchod, ktorý mi napadol je Deichmann, pretože ceny sú prijateľné a majú celkom veľký výber.

NEVHADZOVAŤ ŽIADNE LETÁKY

Neviem presne, či to ľudia na schránkach majú, pretože ich to nezaujíma alebo chcú ušetriť životné prostredie a namiesto papierového letáka, ktorý má len krátku platnosť a potom ho vyhodíme, podporujú online letáky. Cez tipli si tesco, kaufland či lidl leták môžete prelistovať z pohodlia domova.

LÁSKA NA PRVÝ POHĽAD

.. bolo aj toto tričko od zoot, ktoré som si bez váhania kúpila. No nie len tento kúsok, ale omnoho viac ich nájdete na ich stránke, či ďalších, ktoré tipli ponúka. Na záver vám už len poprajem, aby ste si našli všetko podľa vašich predstáv a veľa vrátených peniažkov! Vaša Mia ♥

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *