ako sa stať milionárom.

Ak ste po kliknutí na článok čakali, že vám dám tipy a triky, ako vyhrať lotériu, či návod, ako vykradnúť banku, tak vás musím sklamať. Tento článok bude o uvedomení si všetkého, čo v živote máme a ak sa tak stane, zistíme, že milionárom sa môže stať hocikto 🙂

Zámerne negativitu a pesimizmus nevyhľadávam. Veď na čo by aj? Zbytočne mi uberajú z mojej energie a pozitivizmu. Nehovorím, že niekedy nie som až príliš „slniečko“ a nepotrebujem, aby ma niekto stiahol z môjho veselého sveta sem na zem. Treba byť realista. Ale aj napriek tomu sa snažím vždy nájsť nejaké pozitíva. Všetko má dve strany.

Ešte pred pár rokmi som si neuvedomovala niektoré veci tak intenzívne ako teraz. Viete, každý máme právo na „zlý deň“, ale pokiaľ ho budeme mať často, nebudeme schopní vnímať krásu a jedinečnosť okolo nás. Verím, že ak vyžarujem tú správnu energiu, pritiahnem k sebe ľudí aj príležitosti. Verím, že môj život bude taký dobrý, aké dobré bude moje myslenie. A verím, že pozitívne myšlienky mi prinesú pozitívne pocity a tie priťahujú pozitívne zážitky.

Keď som v nadpise spomenula, ako sa stať milionárom, nemala som na mysli milión eur. Myslela som miliónov jedinečných okamihov v živote, ktoré sa dejú každý deň. Ja som sa milionárom stala, keď som si ich začala uvedomovať. Keď som silnejšie začala prežívať maličkosti v mojom živote. Ráno dokážem bez pomoci vstať z postele, bozk od priateľa, možnosť chodiť do školy, slnečné lúče, cudzí úsmev, stihnutie MHD-čky, prechádzka, vyjde mi písomka, mám čo jesť, stretnutie s rodinou, písanie blogu, nový kúsok do šatníka, modlitba, skvelí priatelia, lentilky, cvičenie a takto by som ešte mohla pokračovať. Hovorí sa, že častokrát si nie že veci nevážime, ale skôr si nepripustíme, že by sme o to mohli prísť, až kým sa tak nestane.

Želám vám, aby ste sa aj vy stali milionármi! Aby ste intenzívnejšie začali vnímať všetko krásne, čo vám život prináša. Zbierajte a „zarábajte“ svoje milióny neopakovateľných okamihov. Potom bude svet krajší. Pretože každý musí začať od seba. Pretože šťastie prúdi od nás k ostatným. Pretože všetko je v hlave. Pretože šírme lásku a úsmev ďalej! ♥

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *