ako na zarábajúci web.

Ahojte! Dnes by som Vám veľmi rada predstavila knihu: TVORBA ZARÁBAJÚCEHO WEBU. KROK ZA KROKOM od autorky Hanky Čajkovej a managing directora Štefana Polgáriho. Kniha je určená pre úplných začiatočníkov a všetko je v knihe vysvetlené jasne, „po lopate“ a jednoducho.

Som veľmi rada, že som si túto knihu mohla prečítať a nadobudnúť nové poznatky v oblastiach ako Affiliate marketing, reklamné systémy, SEO, základy linkbuildingu, rôzne dôležité pojmy, ale aj mnoho ďalšieho. Kniha je rozdelená do niekoľkých kapitol, ktoré chronologicky spolu súvisia. Ak si chcete založiť blog, či iný web, táto kniha Vám bude veľkým pomocníkom.

Čo sa mne osobne veľmi páči je, že po každej kapitole je pripravené zhrnutie toho najdôležitejšieho a taktiež aj CHECKKLIST, aby ste na nič nezabudli 🙂

Možno to bude na Vás na prvý pohľad veľa informácií, ale to nie je problém, pretože Vás v knihe čakajú aj sekcie na poznámky, kde si môžete napísať, čo Vás zaujalo, čo by ste chceli urobiť či len „vypichnúť“ pre Vás dôležité momenty z knihy. Prikladám aj pár ukážok z knihy, no ak vás zaujíma viac, knihu nájdete v každom dobrom kníhkupectve, kde si ju môžete prelistovať.

Ku knihe sa môžete kedykoľvek vrátiť a stále sa naučiť niečo nové. Prajem Vám ešte veselý deň. Vaša Mia ♥

tento článok je sponzorovaný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *