3 mesiace s Havlíkovou apotékou.

Ahojte! Ak ma sledujete na instagrame, viete, že na meniny som si vybrala darček v podobe prírodnej kozmetiky, pretože som na túto radu čítala veľa pozitívnych recenzií. Vybrala som si tri výrobky: čistiaci 1minútový elixír, sérum na akné a denný a nočný krém. Presne aj v tomto poradí som tieto produkty používala. Na odlíčenú tvár som si naniesla elixír, rozmasírovala po tvári a nechala minútku pôsobiť. Zmyla som ho z tváre čistou vodou a následne som aplikovala sérum lokálne na akné a nakoniec som si tvár nakrémovala.

Problémy s akné u mňa pretrvávajú už niekoľko rokov a zatiaľ nikdy som sa ich úplne nezbavila. Áno, mám obdobia horšie a lepšie, ktoré závisia aj od cyklu, no vždy na tvári nejaké tie vyrážky mám.

Samozrejme, od kozmetiky nemôžeme čakať zázraky, pretože často je akné príznakom našej životosprávy a aj napriek tomu, že sa snažím stravovať zdravo, akné ma má natoľko rado, že sa ma „drží“ statočne. Ako už z názvu článku vyplýva, Havlíkovu apotéku používam už tri mesiace, no, žiaľ, nemám pocit, že by sa mi akné výrazne zlepšilo (kúsok áno). Jasné, že akné už je len výsledok niečoho, čo prebieha vnútorne v našom tele, no po prečítaných recenziách som aj tak čakala ešte lepší výsledok. Veď posúďte z fotiek sami. Balenie, samozrejme, dokončím a uvidím, aký konečný efekt dosiahnem 🙂 Máte skúsenosti s touto kozmetikou? Kľudne mi napíšte komentár. Ešte veselý deň prajem! Vaša Mia ♥

2 thoughts on “3 mesiace s Havlíkovou apotékou.

    1. redukujem sladké a takmer vôbec nejem vyprážané jedlá 🙂 snažím sa piť veľa čistej vody, ovocia a zeleniny 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *