3. BLOGOVÉ NARODENINY ♥

Vau! Ten čas ale letí. Akoby to bolo včera, písal sa rok 2017 a ja som mala motýle v bruchu, napísaný prvý článok a rozhodla som sa ho zdieľať medzi ľuďmi. Vtedy mi vôbec nenapadlo, že po prvom kliknutí na “publikovať” sa mi do istej miery zmení život. K lepšiemu. 

Ako už viete, pred tým, ako som si založila blog, som si písala denníky (ktoré do dnes mám) a rada som sa vracala k spomienkam. Blog je skvelý v tom, že sa môžem “maximalne” vypísať, pridať k tomu fotky a odovzdať svetu kúsok zo mňa. Nemyslela som si, že by ma to mohlo natoľko pohltiť, že teraz si už bez písania neviem predstaviť život. Neskutočne ma to napĺňa a vďaka vašej spätnej väzbe viem, že to má význam! 

Zatiaľ úplný highlight mojej “blogerskej kariéry” bol 30.1.2020, kedy som sa mohla zúčastniť fenomenálnej akcie SUPERBLOGERI 2019 v Starej Tržnici v Bratislave, ktorú organizovala Veronika a o tom budem písať článok, kde Vám ukážem všetky fotky, atmosféru a moje dojmy.

Každopádne, pri príležitosti mojich 3. blogových narodenín by som sa Vám chcela z celého srdca poďakovať za každé jedno prečítanie, zdieľanie, komentovanie, skvelú spätnú väzbu, podporu a energiu, ktorú mi dávate a ja nemôžem byť šťastnejšia! Ďakujem, že vás stále bavím a radi sa vraciate na môj blog znovu si niečo nové prečítať.  ♥

Za tieto 3 roky som bez mála vydala 180 článkov na rôzne témy. Móda, cestovanie, cvičenie, recepty, vianočná tématika, kozmetika či momentálne riešenie môjho akné, ktorého séria bude pokračovať celý rok. Toľko rôznych tém a ešte stále je o čom, v zálohe mám ďalšie 3 články, ktoré už mám rozpísané a neviem sa dočkať, keď ich zverejním.

Úprimne, som dojatá. Som dojatá, pretože sa mi plní malý sen – ovplyvňovať ľudí vôkol seba mojím úsmevom, veselou energiou, pozitívnym myslením. Nie som taká 100%, ale väčšinu času áno a nehrám to len na instagrame či blogu. Každý máme občas ťažký deň, či obdobie, no všetko je dočasné a je verím, že všetko má svoje dôvody a všetko nakoniec dopadne dobre. Opäť som sa celkom rozpísala, ale keď je toho veľa, čo vám chcem napísať.

Takže ďakujem Vám všetkým, pretože bez Vás by som to tu dnes nepísala a posielam skvelú energiu aspoň takto cez fotky! Majte ešte veselý deň. Vaša Mia ♥


4 thoughts on “3. BLOGOVÉ NARODENINY ♥

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *